REKLAMA

Podziel się dobrem z potrzebującymi

 

Już za chwilę Boże Narodzenie – najpiękniejsze i najbardziej nastrojowe święta w roku. W tym roku przeżyjmy je wyjątkowo – dzieląc się posiłkiem z najbardziej potrzebującymi. Wystarczy zamówić świąteczny catering w Kuroniowie Diety i tym samym ufundować obiad podopiecznemu Fundacji Kuroniówka. To już kolejna akcja charytatywna, w której organizacje te łączą siły na rzecz pomagania innym w potrzebie.

kuroniowiediety_catering witeczny

Grudniowe święta to czas, na który czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Cudowne chwile spędzone przy choince, niepowtarzalne aromaty i stół uginający się od tradycyjnych potraw. Jest jednak jedno „ale”: wszystko to trzeba przygotować, nierzadko łącząc z pracą i innymi obowiązkami. W tym roku swoje wsparcie oferuje nam rodzina szefów kuchni, od pokoleń kojarzona z wykwintnymi smakami oraz gotowaniem dla najbardziej potrzebujących.

W najbliższe święta kwestie kulinarne zostawcie nam, czyli Gai, Joannie i Jakubowi Kuroniom, a sami cieszcie się magią świąt z najbliższymi, a także świadomością, że rezygnując z tradycyjnego spędzania Wigilii przy kuchni, fundujecie posiłek osobom starszym i potrzebującym. Czy nie o to chodzi w święta, aby spędzać czas z bliskimi, a także pomagać najbiedniejszym? – podkreśla Jakub Kuroń, szef kuchni Kuroniowie Diety.

Oferta świąteczna Kuroniowie Diety to aż 10 różnorodnych zestawów wigilijnych i bożonarodzeniowych, skomponowanych z lokalnych, świeżych składników od zaprzyjaźnionych gospodarstw. Catering obejmuje zarówno typowe tradycyjne potrawy, jak i nowoczesne dania inspirowane polską tradycją, dlatego każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Ale najlepsza wiadomość jest taka, że każdy zamówiony zestaw to posiłek ufundowany podopiecznemu Fundacji Kuroniówka.

Abyście wy mogli podzielić się jedzeniem z innymi, my dzielimy się z wami naszymi najlepszymi smakami. Przygotujemy dla was zarówno nasze tradycyjne krokiety z kapustą i grzybami, barszcz czerwony z uszkami z grzybami leśnymi, smażony filet z karpia czy wigilijne ciasta, jak i wyrafinowane kompozycje, takie jak stek z łososia ekologicznego w sosie porowo-winnym, terrinę z sandacza z szyjkami rakowymi czy sałatkę krewetkową z ananasem, mango, makaronem orzo i awokado. Mamy też pyszne zestawy wegetariańskie. Zajrzyjcie na naszą stronę, wybierzcie świąteczne pyszności i cieszcie się Gwiazdką! – zachęca Gaja Kuroń, dietetyczka Kuroniowie Diety.

To nie pierwszy raz, kiedy Fundacja Kuroniówka wraz z cateringiem dietetycznym Kuroniowie Diety wspólnie ruszyły na pomoc potrzebującym. Od marca do maja br. dzięki ich inicjatywie do szpitali covidowych trafiło aż 3978 5-posiłkowych zestawów o wartości 238 680 złotych dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników na pierwszej linii walki z pandemią. Fundacja Kuroniówka i marka Kuroniowie Diety po połowie pokryły koszty posiłków, dzięki którym personel medyczny mógł w pełni poświęcić się niesieniu pomocy pacjentom.

Jako naród wielokrotnie już pokazaliśmy, że potrafimy pomagać. Myślę, że w czasie przedświątecznym Polaków nie trzeba zachęcać do brania udziału w akcjach charytatywnych. To szczególny czas w szczególnym roku i inicjatyw wsparcia potrzebującym jest wiele. My tylko dokładamy swoją cegiełkę, pokazując, że te święta mogą być mimo wszystko wyjątkowe – mówi Joanna Liszkiewicz-Kuroń, Prezes Zarządu Fundacji Kuroniówka.

Zamówienia można składać na stronie https://kuroniowiediety.pl/oferta-specjalna/swieta do 21.12.2020, do godziny 16.00. Pyszne i zdrowe świąteczne potrawy zostaną dostarczone na terenie Polski w wigilijny poranek.

 


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Podziel-sie-dobrem-z-potrzebujacymi.html
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

kuroniowiediety catering witeczny
wybierzcie terrinę pyszności Gwiazdką! zachęca dietetyczka Diety. To pierwszy porowo-winnym, Zajrzyjcie mógł pokryły godziny pokazując, wyjątkowe mówi Joanna Liszkiewicz-Kuroń, Prezes Zarządu Zamówienia składać stronie https://kuroniowiediety.pl/oferta-specjalna/swieta 21.12.2020, 16.00. swoją Pyszne zdrowe potrawy zostaną dostarczone terenie Polski wigilijny poranek.   Informacja uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.plŻródło: cegiełkę, dokładamy koszty potrafimy posiłków, którym personel medyczny czerwony pełni poświęcić niesieniu pomocy pacjentom. – naród wielokrotnie pokazaliśmy, pomagać. wiele. Myślę, czasie przedświątecznym Polaków zachęcać brania udziału akcjach charytatywnych. szczególny szczególnym inicjatyw wsparcia potrzebującym uszkami podzielić barszcz innymi niepowtarzalne aromaty stół uginający tradycyjnych potraw. jednak „ale”: przygotować, nierzadko łącząc pracą obowiązkami. spędzone wsparcie oferuje rodzina szefów pokoleń kojarzona wykwintnymi smakami gotowaniem potrzebujących. – najbliższe kwestie kulinarne choince, chwile Joannie świąteczny   Już chwilę Narodzenie najpiękniejsze nastrojowe przeżyjmy wyjątkowo dzieląc posiłkiem potrzebującymi. Wystarczy zamówić catering Cudowne ufundować kolejna charytatywna, której organizacje łączą pomagania potrzebie. Grudniowe który czekają dzieci, dorośli. zostawcie Jakubowi grzybami, wiadomość obejmuje typowe potrawy, nowoczesne inspirowane polską tradycją, dlatego pewnością znajdzie siebie. najlepsza zamówiony gospodarstw. zestaw ufundowany Kuroniówka. – Abyście jedzeniem innymi, dzielimy naszymi najlepszymi smakami. Przygotujemy krokiety kapustą Catering zaprzyjaźnionych Kuroniom, święta, magią świąt najbliższymi, świadomością, rezygnując tradycyjnego spędzania Wigilii fundujecie osobom starszym chodzi spędzać składników bliskimi, pomagać najbiedniejszym? podkreśla kuchni Diety. Oferta świąteczna różnorodnych wigilijnych bożonarodzeniowych, skomponowanych lokalnych, świeżych http://nowoczesnafarma.pl/Podziel-sie-dobrem-z-potrzebujacymi.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »