REKLAMA

Nowe perspektywy dla fotowoltaiki w Europie Grupa REECO pozyskuje nowe rynki w Europie

image004Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.

Fotowoltaice będą poświęcone następujące wydarzenia targowe Grupy REECO: InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu, RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, RENEXPO® Poland w Warszawie, RENEXPO® BiH w Sarajewie oraz RENEXPO® PV & Energy Storage w Salzburgu.

Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna (11 - 12 kwietnia 2017r, Wrocław) są miejscem, gdzie można zaczerpnąć najświeższych informacji na temat polskiej branży PV prosto od profesjonalistów i ekspertów tej dziedziny. W ramach targów firma REECO wraz z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki organizuje po raz drugi Warsztaty: ''Fotowoltaika - jak właściwie inwestować jak właściwie instalować''. Eksperci z branży pokażą, jak należy właściwie instalować, jakich błędów unikać.

Kolejną imprezą skupiającą międzynarodowych specjalistów i ekspertów branży fotowoltaicznej będą targi RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, które odbędą się w dniach 25 - 27 kwietnia br. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. 1. Międzynarodowa Konferencja Fotowoltiaki. Konferencja będzie obejmować przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. Zostaną przedstawienie możliwości rozwoju PV w Serbii, Macedonii, Czarnogórze Bośni i Hercegowinie.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland w Warszawie to od wielu lat najważniejsze miejsce spotkania branży fotowoltaicznej z Polski i nie tylko. To tutaj po raz kolejny w dniach 25 - 27 października br. zgromadzi się największa ilość firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Po raz siódmy odbędzie się we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce i Forum PV. "Na RENEXPO® Poland nie może zabraknąć nikogo, kto zajmuje się fotowoltaiką i jest zainteresowany wejściem na polski rynek albo już na nim czynnie działa", mówi Project Manager RENEXPO® Poland, Małgorzata Bartkowski

RENEXPO® BiH w Sarajewie tworzy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w branży OZE, a w tym m.in. fotowoltaiki w regionie. W ramach targów planowane jest Forum PV, podczas którego firmy zaprezentują najnowsze informacje i trendy z branży. "Rynek krajów bałkańskch nie jest łatwy, jednak bardzo obiecujący i dlatego REECO zdecydowało się na swoja obecność. Chcemy umożliwić naszym klientom wejście na nowy rynek o ogromnym potencjale, zgodnie z hasłem przewodnim Grupy REECO - otwieramy drzwi i budujemy mosty" podkreśla Johann Georg Röhm, prezes Grupy REECO.


RENEXPO® PV & EnergyStorage w Austrii to targi i konferencje prezentujące austriacki rynek PV. W tym roku odbędą się po raz trzeci w dniach 29 - 30 listopada w Salzburgu. Targi te stały się platformą wymiany doświadczeń i know-how. Tradycyjnie podczas RENEXPO® PV EnergyStorage, oprócz zapoznania się z produktami prezentowanymi na stoiskach targowych, goście będą mieli również możliwość wzięcia udziału w konferencji Fotowoltaika w praktyce dla profesjonalistów oraz w kongresie na temat magazynów energii.
 

 

 

 


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Nowe-perspektywy-dla-fotowoltaiki-w-Europie-Grupa-REECO-pozyskuje-nowe-rynki-w-Europie.html
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

image004
profesjonalistów kwietnia Polskim ekspertów dlatego zdecydowało trendy bardzo krajów "Rynek informacje bałkańskch łatwy, branży. jednak obiecujący regionie. zajmuje nikogo, fotowoltaiką zainteresowany wejściem zabraknąć "Na Polsce. ilość siódmy współpracy Polsce polski czynnie wiedzy tworzy planowane którego zaprezentują Bartkowski RENEXPO® Małgorzata mówi działa", Project Manager Poland, najnowsze potencjale, targowych, stoiskach goście również możliwość prezentowanymi produktami Tradycyjnie know-how. EnergyStorage, oprócz zapoznania wzięcia udziału Portalu uprzejmości Rolniczego NowoczesnaFarma.pl Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Nowe-perspektywy-dla-fotowoltaiki-w-Europie-Grupa-REECO-pozyskuje-nowe-rynki-w-Europie.html   dzięki energii.         Informacja Fotowoltaika konferencji praktyce kongresie magazynów platformą stały hasłem zgodnie przewodnim otwieramy budujemy największa ogromnym umożliwić Chcemy naszym klientom wejście mosty" podkreśla austriacki prezentujące trzeci listopada Salzburgu. konferencje Austrii Röhm, Johann prezes REECO. RENEXPO® EnergyStorage obecność. możliwości pomiędzy kontakty miejscowymi zagranicznymi partnerami. Fotowoltaice niejako reżyseruje fotowoltaikę tamtejszej młodej scenie poświęcone następujące Salzburgu. Targi 2017r, Wrocław) miejscem, Storage Energy targowe REECO: Wrocławiu, Warszawie, zadamawia Hercegowinie inwestorom samorządom aktualną informacyjną kontaktową instalatorom, planistom poprzez kongresy oferuje producentom, cenionymi wydarzeniami Poprzez Austrii, Polsce, Serbii produkty tematy specjalistycznymi, których prezentowane innowacyjne zaczerpnąć Serbii, przedstawienie Macedonii, Czarnogórze Hercegowinie. Międzynarodowe Zostaną świecie. obejmować przegląd rynków Energii Odnawialnej Polski tylko. kolejny października spotkania miejsce Efektywności Energetycznej Warszawie najważniejsze Fotowoltiaki. Podczas Warsztaty: ''Fotowoltaika inwestować instalować''. organizuje dziedziny. najświeższych informacji polskiej prosto Eksperci pokażą, skupiającą międzynarodowych specjalistów które imprezą unikać. Kolejną należy instalować, jakich błędów zgromadzi
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »