REKLAMA

Nowe perspektywy dla fotowoltaiki w Europie Grupa REECO pozyskuje nowe rynki w Europie

image004Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.

Fotowoltaice będą poświęcone następujące wydarzenia targowe Grupy REECO: InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu, RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, RENEXPO® Poland w Warszawie, RENEXPO® BiH w Sarajewie oraz RENEXPO® PV & Energy Storage w Salzburgu.

Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna (11 - 12 kwietnia 2017r, Wrocław) są miejscem, gdzie można zaczerpnąć najświeższych informacji na temat polskiej branży PV prosto od profesjonalistów i ekspertów tej dziedziny. W ramach targów firma REECO wraz z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki organizuje po raz drugi Warsztaty: ''Fotowoltaika - jak właściwie inwestować jak właściwie instalować''. Eksperci z branży pokażą, jak należy właściwie instalować, jakich błędów unikać.

Kolejną imprezą skupiającą międzynarodowych specjalistów i ekspertów branży fotowoltaicznej będą targi RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, które odbędą się w dniach 25 - 27 kwietnia br. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. 1. Międzynarodowa Konferencja Fotowoltiaki. Konferencja będzie obejmować przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. Zostaną przedstawienie możliwości rozwoju PV w Serbii, Macedonii, Czarnogórze Bośni i Hercegowinie.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland w Warszawie to od wielu lat najważniejsze miejsce spotkania branży fotowoltaicznej z Polski i nie tylko. To tutaj po raz kolejny w dniach 25 - 27 października br. zgromadzi się największa ilość firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Po raz siódmy odbędzie się we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce i Forum PV. "Na RENEXPO® Poland nie może zabraknąć nikogo, kto zajmuje się fotowoltaiką i jest zainteresowany wejściem na polski rynek albo już na nim czynnie działa", mówi Project Manager RENEXPO® Poland, Małgorzata Bartkowski

RENEXPO® BiH w Sarajewie tworzy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w branży OZE, a w tym m.in. fotowoltaiki w regionie. W ramach targów planowane jest Forum PV, podczas którego firmy zaprezentują najnowsze informacje i trendy z branży. "Rynek krajów bałkańskch nie jest łatwy, jednak bardzo obiecujący i dlatego REECO zdecydowało się na swoja obecność. Chcemy umożliwić naszym klientom wejście na nowy rynek o ogromnym potencjale, zgodnie z hasłem przewodnim Grupy REECO - otwieramy drzwi i budujemy mosty" podkreśla Johann Georg Röhm, prezes Grupy REECO.


RENEXPO® PV & EnergyStorage w Austrii to targi i konferencje prezentujące austriacki rynek PV. W tym roku odbędą się po raz trzeci w dniach 29 - 30 listopada w Salzburgu. Targi te stały się platformą wymiany doświadczeń i know-how. Tradycyjnie podczas RENEXPO® PV EnergyStorage, oprócz zapoznania się z produktami prezentowanymi na stoiskach targowych, goście będą mieli również możliwość wzięcia udziału w konferencji Fotowoltaika w praktyce dla profesjonalistów oraz w kongresie na temat magazynów energii.
 

 

 

 


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Nowe-perspektywy-dla-fotowoltaiki-w-Europie-Grupa-REECO-pozyskuje-nowe-rynki-w-Europie.html
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

image004
profesjonalistów targów kwietnia fotowoltaiki. Polskim branży. współpracy krajów dlatego bałkańskch obiecujący bardzo Polsce. jednak "Rynek łatwy, siódmy fotowoltaiką trendy nikogo, zainteresowany wejściem polski czynnie działa", zajmuje mówi Project Manager Poland, Małgorzata informacje Bartkowski RENEXPO® tworzy wiedzy zabraknąć regionie. "Na planowane Polsce zaprezentują najnowsze którego ogromnym zdecydowało wzięcia Tradycyjnie EnergyStorage, oprócz zapoznania produktami prezentowanymi stoiskach targowych, goście również możliwość udziału platformą konferencji Fotowoltaika praktyce kongresie magazynów energii.         Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl Żródło: know-how. stały obecność. budujemy Chcemy umożliwić naszym klientom wejście największa potencjale, zgodnie hasłem przewodnim otwieramy mosty" Salzburgu. podkreśla Johann Röhm, prezes REECO. RENEXPO® EnergyStorage Austrii konferencje prezentujące austriacki trzeci listopada ilość Serbii, zgromadzi zagranicznymi fotowoltaikę tamtejszej młodej scenie reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi partnerami. Fotowoltaice Hercegowinie poświęcone następujące targowe REECO: Wrocławiu, Warszawie, Energy Storage Salzburgu. Targi 2017r, zadamawia Serbii miejscem, informacyjną poprzez kongresy oferuje producentom, planistom instalatorom, samorządom inwestorom aktualną kontaktową Polsce, cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, których prezentowane innowacyjne tematy produkty Poprzez Austrii, Wrocław) października Hercegowinie. Międzynarodowe obejmować przegląd rynków świecie. Zostaną przedstawienie możliwości Macedonii, Czarnogórze Energii Fotowoltiaki. Odnawialnej Efektywności Energetycznej Warszawie najważniejsze miejsce spotkania Polski tylko. kolejny Podczas zaczerpnąć instalować''. najświeższych informacji polskiej prosto dziedziny. organizuje Warsztaty: ''Fotowoltaika inwestować Eksperci które pokażą, należy instalować, jakich błędów unikać. Kolejną imprezą skupiającą międzynarodowych specjalistów http://nowoczesnafarma.pl/Nowe-perspektywy-dla-fotowoltaiki-w-Europie-Grupa-REECO-pozyskuje-nowe-rynki-w-Europie.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »