REKLAMA

Rower, praca, wyścig…


Krakowska firma EC Engineering rozpoczęła w kwietniu kolejny sezon rowerowy. Pracownicy – w drodze do pracy i z powrotem - przejechali już ponad 2000 kilometrów, a  za przejechany lub przebyty pieszo kilometr firma wypłaca dodatkowo 50 groszy.


W roku 2017 spośród 250 pracowników na rowerze dojeżdżało do pracy ponad 70 osób. Parę osób zdecydowało się także na przychodzenie do pracy pieszo. Firma wypłaciła w 2017 za dojazdy 19 513 zł.


W tym roku firma zgłosiła się także do miejskiego programu „Rowerem do pracy, czyli – dom, rower, praca…i tak w kółko”, który ma zachęcać do używania roweru jako środka komunikacji do pracy. Pracownicy będą nagradzani za częste dojeżdżanie rowerem do pracy, będą też mogli uczestniczyć różnych rowerowych imprezach.


Dojazdy rowerem do pracy mogą stać się początkiem prawdziwej pasji. W  EC Engineering znalazło się już kilkanaście osób, które regularnie trenują i zdecydowały się na wystartowanie w wyścigu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, który w najbliższą sobotę odbędzie się w Krakowie. Firma pokrywa koszty wpisowego, a wśród pracowników, którzy wezmą udział w rywalizacji, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. – Dla inżynierów, którzy pracują przy komputerze, zdrowy, aktywny styl życia ma duże znaczenie – mówi Ireneusz Łuczak, prezes EC Engineering, który także wystartuje w sobotnim maratonie.


Krakowska firma EC Engineering jest wiodącym biurem projektowych w Polsce. Specjalizuje się w projektach transportowych (pociągi, tramwaje, metro, autobusy, podzespoły do samolotów, itp.), realizowanych głównie na rynki Europy Zachodniej i Azji. Ma w swojej ofercie także nowatorskie, ekologiczne rozwiązania dla transportu zbiorowego, np. ładowarkę do autobusów elektrycznych. Obecnie pracuje w nim prawie 150 inżynierów.

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

– także Rower, wyścig… praca, który Engineering pracy, Pracownicy rowerem będą którzy komputerze, zdrowy, aktywny Ireneusz życia znaczenie mówi Łuczak, prezes Engineering, pracują zostaną inżynierów, nagrody. atrakcyjne rozlosowane rywalizacji, udział wezmą pracowników, wśród wpisowego, koszty pokrywa Krakowie. odbędzie wystartuje wiodącym sobotnim Europy prawie pracuje Obecnie elektrycznych. autobusów ładowarkę zbiorowego, transportu rozwiązania ekologiczne nowatorskie, ofercie swojej Zachodniej głównie maratonie. Krakowska transportowych najbliższą biurem projektowych Polsce. Specjalizuje projektach (pociągi, realizowanych tramwaje, metro, autobusy, podzespoły samolotów, itp.), sobotę zdecydowały Rowerowe, dodatkowo zł. W dojazdy wypłaciła pieszo. przychodzenie zdecydowało osób osób. dojeżdżało rowerze pracowników spośród groszy. W wypłaca miejskiego kilometr pieszo przebyty przejechany  za kilometrów, przejechali powrotem drodze rowerowy. kolejny kwietniu rozpoczęła Krakowska zgłosiła programu Maratony imprezach. Dojazdy Vienna wyścigu wystartowanie trenują regularnie które osób, kilkanaście znalazło  EC Engineering pasji. prawdziwej początkiem rowerowych „Rowerem różnych uczestniczyć dojeżdżanie częste nagradzani pracy. komunikacji środka roweru używania zachęcać kółko”, praca…i rower, inżynierów.
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »