Wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) - największym wydarzeniu promującym projekty europejskie, które odbędzie się w terminie 10-12 maja 2019 r. Dzięki akcji organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Ministerstwa Środowiska i zaangażowaniu instytucji wdrażających środowiskowe działania Programu Infrastruktura i Środowisko, najbardziej przedsiębiorczy i aktywni Beneficjenci będą mieli możliwość zaprezentowania efektów swojej pracy całemu społeczeństwu.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja promocyjna o dużym zasięgu, która w zeszłorocznej edycji skupiła ponad 550 wydarzeń odwiedzonych przez ok. 132 000 osób. Wydarzeniom uczestniczącym w DOFE organizatorzy zapewniają m.in. profesjonalną promocję akcji w mediach, stronę internetową promującą akcję z wyszukiwarką wydarzeń oraz opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej. Jest to świetna okazja dla Beneficjentów Funduszy Europejskich do szerokiej promocji swoich usług i produktów powstałych w ramach prowadzonych projektów.

W tym roku akcji DOFE będą towarzyszyły obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów obchodów 15 lat w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

Zgłoszenia można składać do 15 kwietnia.

Kliknij, aby sprawdzić dodatkowe informacje i przejść do formularza zgłoszeniowego.

Logo UE, Fundyszy Europejskich i flaga Polski

download arrowpdf Zaproszenie do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

0.17MB

 
Źródło
Ministerstwo Środowiska
www.gov.pl/srodowisko