REKLAMA

Premiera teledysku Leszka Stanka o adopcji psów

 

stanekNajnowszy teledysk Leszka Stanka do piosenki „Lost boy” promuje adopcję zwierząt. Wzięło w nim udział wiele znanych osób, w tym Olga Bołądź, Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Kamil Nosel i Olga Frycz. Premiera klipu odbędzie się 24 października o godz. 19 w Teatrze Kapitol. Projekt wspiera działania Fundacji Viva!

Choć organizacje broniące praw zwierząt biją na alarm i dwoją się i troją w promocji adopcji, liczba bezdomnych zwierząt w Polsce ciągle rośnie. Jak podaje NIK, w styczniu 2018 roku w polskich schroniskach przebywało prawie 113 tys. psów.
 
W kampanie organizacji, które próbują odmienić ten stan rzeczy, angażuje się coraz więcej znanych osób. Jedną z nich jest Leszek Stanek, który swój najnowszy teledysk w całości poświęcił problemowi bezdomności zwierząt. Sam ma adoptowanego psa Vaderka, który wcielił się w rolę głównego bohatera klipu. Pies szuka swojego miejsca na świecie i w końcu trafia na psi casting. Niestety jego obecność burzy koncepcję kierowniczki castingu, którą zagrała Olga Bołądź. Psiak się nie poddaje i powoli burzy mur, jaki zbudowała wokół siebie sfrustrowana kierowniczka.
 
– Chciałem pokazać, że każdy pies zasługuje na rolę w naszym życiu, niezależnie od tego, jak wygląda, co przeszedł czy jakie ma umiejętności. Każdy zasługuje na miłość. Już kiedy pisałem tekst do „Lost boy”, wiedziałem, o czym będzie teledysk. To dla mnie ważny temat – mówi Leszek Stanek.
 
Teledysk wspiera działania Fundacji Viva!, która aktywnie promuje adopcję, prowadzi schronisko w Korabiewicach i na co dzień styka się z problemem bezdomności zwierząt.
 
– Cieszę się, że coraz więcej znanych medialnie osób głośno mówi o tym problemie. Mam nadzieję, że teledysk Leszka Stanka poruszy niejedno serce i skłoni do spojrzenia przychylniejszym okiem na adopcję zwierzęcego przyjaciela – mówi Martyna Kozłowska, Fundacja Viva!
 
W teledysku wzięli udział m.in. Olga Bołądź, Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Kamil Nosel i Olga Frycz. Produkcję wsparła firma Elfa Pharm, która przekaże na działania fundacji ponad 10 tys. zł.

125ml milk

stanek
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Leszka Stanka Premiera teledysku adopcji znanych mówi teledysk „Lost Frycz. – więcej Leszek który bezdomności zwierząt Fundacji wspiera zasługuje Buzek, udział promuje adopcję zwierząt. która Ostaszewska, Bołądź, pisałem Chciałem ważny pokazać, teledysk. każdy wiedziałem, siebie boy”, Każdy miłość. powoli umiejętności. kierowniczka.   – wygląda, niezależnie zbudowała życiu, naszym wokół sfrustrowana przeszedł zwierząt.   – Stanek.   Teledysk niejedno przekaże Pharm, wsparła Produkcję wzięli Viva!   W Fundacja Kozłowska, Martyna przyjaciela zwierzęcego przychylniejszym spojrzenia skłoni poruszy Viva!, nadzieję, problemie. głośno osób medialnie Cieszę Bołądź. problemem dzień Korabiewicach schronisko prowadzi adopcję, aktywnie poddaje swojego zagrała troją prawie przebywało schroniskach polskich styczniu podaje rośnie. ciągle Polsce bezdomnych liczba adopcji, promocji dwoją kampanie broniące organizacje Viva! Choć Projekt Kapitol. Teatrze października odbędzie osób, Wzięło boy” piosenki   Najnowszy psów.   W organizacji, którą wcielił castingu, kierowniczki koncepcję obecność Niestety casting. trafia końcu świecie miejsca klipu. bohatera głównego Vaderka, które adoptowanego problemowi poświęcił całości najnowszy swój Stanek, Jedną osób. angażuje rzeczy, odmienić próbują fundacji
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »