REKLAMA

Agata Buzek w mocnych słowach o działaniach polityków w sprawie zakazu chowu zwierząt na futro

3eb369d7 766a 451e ad77 d0fd7b1e6021

Agata Buzek już od kilkunastu lat wspiera działania Fundacji Viva! Przychodzi na akcje uliczne organizowane przez Fundację. Wielokrotnie wypowiadała się też na temat przemysłu futrzarskiego w mediach. Wzięła też udział w konferencji prasowej na temat raportu o przemyśle futrzarskim. Bez wahania więc zgodziła się wypowiedzieć na temat odroczenia wprowadzenia zakazu.

 

Oświadczenie Agaty Buzek dla Fundacji Viva!:

 

„Jak się dowiedziałam, że zakaz ma wejść w życie, poczułam gigantyczną ulgę. Poczułam, że warto o coś walczyć, że ludzie potrafię się przeciwstawić temu, co złe… że świat może iść w lepszą stronę. To cudowne, że tak niewielkim i prostym krokiem moglibyśmy oszczędzić cierpienia milionom zwierząt.

 

To, że się cywilizujemy, nie oznacza, że mamy tylko więcej technologii, ale że potrafimy dostrzec, co zrobiliśmy nie tak, i  próbować to naprawić. Miliony zwierząt, codziennie cierpią w imię – tylko i wyłącznie – naszej chęci posiadania produktu zupełnie zbędnego – futra nie są nam w ogóle potrzebne. Są anachroniczną ekstrawagancją. Branża futrzarską wspiera najgorsze ludzkie instynkty.

 

Ten zakaz powinien już bardzo dawno temu wejść w życie. W większości krajów Europy już go wprowadzono. To wstyd, że jesteśmy przodownikiem hodowli zwierząt na futra.

 

Usiłuje się wmówić ludziom i politykom różne nieprawdziwe rzeczy. Choćby w kwestii miejsc pracy. Wcale dużo ludzi nie straci pracy w kontekście całej Polski. A poza tym część z nich, za to jak traktują zwierzęta, powinna trafić przed sąd, a nie być chroniona i zarabiać jeszcze więcej pieniędzy na potwornym cierpieniu zwierząt.

 

Już jest tak blisko, by ten zakaz został wprowadzony. Potrzeba decyzji, podpisania jej i puszczenia dalej. Tak niewiele trzeba! Wszystko jest gotowe, trzeba to tylko zrobić!”
 

 

5907d0fa 6385 4d3c b3f4 5c4dc89f181f

Strona kampanii Jutro będzie futro: https://jutrobedziefutro.pl/

125ml milk

3eb369d7 766a 451e ad77 d0fd7b1e6021
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

zwierząt mocnych zakazu słowach – sprawie polityków działaniach Fundacji wejść więcej wspiera potrzebne. Choćby rzeczy. nieprawdziwe różne ogóle politykom ludziom wmówić futra.   Usiłuje hodowli przodownikiem jesteśmy wstyd, Europy wprowadzono. krajów większości miejsc życie. bardzo powinien instynkty.   Ten ludzkie najgorsze futrzarską Branża ekstrawagancją. anachroniczną kwestii straci pracy. został kampanii zrobić!”    Strona trzeba gotowe, Wszystko trzeba! niewiele dalej. puszczenia podpisania decyzji, Potrzeba wprowadzony. blisko, zupełnie powinna kontekście całej Polski. część traktują zwierzęta, trafić zwierząt.   Już chroniona zarabiać jeszcze pieniędzy potwornym cierpieniu zbędnego naszej produktu prasowej poczułam życie, dowiedziałam, Viva!:   „Jak zakazu.   Oświadczenie wprowadzenia odroczenia wypowiedzieć zgodziła wahania futrzarskim. przemyśle raportu konferencji ulgę. udział Wzięła mediach. futrzarskiego przemysłu wypowiadała Wielokrotnie Fundację. organizowane uliczne Przychodzi kilkunastu Agata gigantyczną Poczułam, posiadania zwierząt.   To, chęci wyłącznie cierpią codziennie zwierząt, Miliony naprawić.  próbować zrobiliśmy dostrzec, potrafimy technologii, oznacza, cywilizujemy, milionom walczyć, cierpienia oszczędzić moglibyśmy krokiem prostym niewielkim cudowne, stronę. lepszą świat złe… przeciwstawić potrafię ludzie futro: https://jutrobedziefutro.pl/
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »