REKLAMA

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie

 

W dniach od 19 do 21 października 2016 roku odbędzie się 6. edycja RENEXPO® Poland Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawskim Centrum EXPO XXI, które są organizowane przez REECO Poland. To prestiżowe spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy cenią niezależność i wierzą w przyszłość OZE.


DSC00552Podczas 6. Edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie RENEXPO Poland odbędą się liczne konferencje branżowe i spotkania kooperacyjne. To propozycja dla tych, którzy chcą zgłębiać najnowsze informacje o energetyce odnawialnej i pozyskać nowe, interesujące kontakty biznesowe. Inwestowanie w OZE jest bardzo opłacalnym przedsięwzięciem, o czym przekonało się już wielu właścicieli gospodarstw i inżynierów projektujących instalacje wykorzystujące potencjał energetyki odnawialnej. Każdy z uczestników podczas targów dowie się np. dlaczego warto inwestować w pompy ciepła, fotowoltaikę czy biogazownię, pozna zasady ich efektywnego działania i nauczy się wykorzystywać ich zalety. Tematyka targów to także rozsądne zarządzanie energią odnawialną, innowacyjne sposoby jej wykorzystania w życiu codziennym z korzyścią dla indywidualnych biznesów, a także dystrybucja energii i przemyślana polityka energetyczna. Dyrektywy europejskie ze względu na ogromne zanieczyszczenie środowiska ekologicznego nakładają na Polskę pewne ograniczenia, co motywuje do zmiany myślenia o dotychczasowych sposobach pozyskiwania źródeł energii.

Wykorzystywanie OZE we własnym biznesie powoduje wiele korzyści. Prowadzi m.in. do niezależności energetycznej, która powinna być dla nas jednym z najważniejszych priorytetów ze względu na ograniczone surowce konwencjonalne i regulacje prawne Unii Europejskiej. Główną zaletą korzystania ze źródeł energii odnawialnej jest to, że możemy w realny sposób zaoszczędzić, co będzie dla nas odczuwalne i jednocześnie skupić się na tym, aby żyć w ekologicznym środowisku dokładnie tak, jak pragniemy. Decydując się na to, korzystamy z surowców niewyczerpalnych i darmowych. Nie musimy obawiać się rosnących cen energii ze źródeł konwencjonalnych ani uzależniać się od zakładów energetycznych. Z ekonomiczno-społecznego punktu widzenia takie rozwiązanie ma szereg zalet: sprzyja powstawaniu zielonych miejsc pracy, obniża stopę bezrobocia wśród lokalnej społeczności i wzmacnia gospodarkę.

Warto wziąć udział w wielu specjalistycznych konferencjach branżowych w ramach RENEXPO® Poland, ponieważ jest to ogromna szansa do zdobycia nowych klientów dla własnej firmy i zaprezentowania wielu interesujących tendencji z zakresu najnowszych badań, energetyki i nowoczesnych technologii.
Ponadto, pozyskując energię w ekologiczny sposób przyczyniamy się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń w powietrzu i ilości szkodliwych odpadów, co ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Korzystając z alternatywnych źródeł energii, unikamy przerw w dostawie prądu, wysokich cen za użytkowanie energii elektrycznej a także wspieramy wiejskie gospodarstwa

W poprzedniej edycji targów RENEXPO® Poland wzięło udział 110 wystawców, a liczba odwiedzających wynosiła prawie 4000 osób. Natomiast w konferencjach branżowych poświęconych wszechstronnym zagadnieniom branżowym wzięło udział 1118 osób. Uczestnictwo w 6. Edycji Targów to szansa na zaprezentowanie oferty własnej firmy, poszerzenie dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii oraz rozwiązanie wielu codziennych problemów.


Podczas tego szczególnego wydarzenia każdy uczestnik targów będzie mógł poznać branżowe know how i dowiedzieć się jak rozsądnie i z sukcesem inwestować w alternatywne źródła energii. W związku z tym warto wziąć udział w 6. Edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie jako sponsor lub wystawca z możliwością prezentacji swojej unikatowej oferty i dotarcia do szerokiej grupy odbiorców.

RENEXPO® Poland organizowane przez REECO Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w obszarze energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej w polskim kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna odsłona tego wydarzenia będzie się koncentrowała na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biomasie, biopaliwach, biogazie, energii wodnej, wiatrowej, a także pompach ciepła i budownictwie energooszczędnym.

 Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com


 

 


Organizator REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami: Reutlingen/Niemcy, Salzburg/Austria, Nowy Sad/Serbia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu.

 


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Miedzynarodowe-Targi-Energii-Odnawialnej-i-Efektywnosci-Energetycznej-w-Warszawie.html
 

125ml milk

DSC00552
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Salzburg/Austria, www.reeco.eu.   Informacja częścią informacji biogazie, energooszczędnym.   Więcej budownictwie ciepła pompach wiatrowej, wodnej, efektywności wydarzeń firmy, około dowiedzieć poznać mógł uczestnik każdy znaleźć szczególnego się jak problemów. Podczas codziennych ekologii wiedzy dotychczasowej poszerzenie uprzejmości rozsądnie największych prezentacji odbiorców. RENEXPO® szerokiej dotarcia dzięki unikatowej swojej możliwością rocznie wystawca sponsor związku energii. źródła alternatywne sukcesem zalet: gospodarkę. Warto podczas efektywnego zasady biogazownię, fotowoltaikę ciepła, np. dlaczego uczestników nauczy Każdy odnawialnej. potencjał wykorzystujące instalacje projektujących inżynierów wykorzystywać właścicieli życiu przemyślana dystrybucja biznesów, indywidualnych korzyścią codziennym wykorzystania zalety. sposoby innowacyjne odnawialną, energią zarządzanie rozsądne Tematyka gospodarstw przekonało energetyczna. prestiżowe wierzą niezależność cenią wszystkim, dedykowane spotkanie Poland. OZE. Podczas Centrum Warszawskim edycja odbędzie października dniach   W przyszłość RENEXPO przedsięwzięciem, pozyskać opłacalnym bardzo Inwestowanie biznesowe. kontakty interesujące informacje odbędą najnowsze zgłębiać propozycja kooperacyjne. spotkania konferencje się liczne polityka Dyrektywy wzmacnia surowców konwencjonalnych rosnących obawiać musimy darmowych. niewyczerpalnych korzystamy się od Decydując pragniemy. dokładnie środowisku ekologicznym skupić się jednocześnie uzależniać zakładów zaoszczędzić, pracy, społeczności lokalnej wśród bezrobocia stopę obniża miejsc energetycznych. zielonych powstawaniu sprzyja szereg widzenia punktu ekonomiczno-społecznego odczuwalne realny europejskie zmiany własnym energii. Wykorzystywanie pozyskiwania sposobach dotychczasowych myślenia motywuje powoduje ograniczenia, Polskę nakładają ekologicznego środowiska zanieczyszczenie ogromne biznesie korzyści. możemy surowce korzystania Główną zaletą Europejskiej. prawne regulacje konwencjonalne ograniczone Prowadzi priorytetów jednym być dla powinna która energetycznej, niezależności http://nowoczesnafarma.pl/Miedzynarodowe-Targi-Energii-Odnawialnej-i-Efektywnosci-Energetycznej-w-Warszawie.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »