REKLAMA

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie

 

W dniach od 19 do 21 października 2016 roku odbędzie się 6. edycja RENEXPO® Poland Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawskim Centrum EXPO XXI, które są organizowane przez REECO Poland. To prestiżowe spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy cenią niezależność i wierzą w przyszłość OZE.


DSC00552Podczas 6. Edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie RENEXPO Poland odbędą się liczne konferencje branżowe i spotkania kooperacyjne. To propozycja dla tych, którzy chcą zgłębiać najnowsze informacje o energetyce odnawialnej i pozyskać nowe, interesujące kontakty biznesowe. Inwestowanie w OZE jest bardzo opłacalnym przedsięwzięciem, o czym przekonało się już wielu właścicieli gospodarstw i inżynierów projektujących instalacje wykorzystujące potencjał energetyki odnawialnej. Każdy z uczestników podczas targów dowie się np. dlaczego warto inwestować w pompy ciepła, fotowoltaikę czy biogazownię, pozna zasady ich efektywnego działania i nauczy się wykorzystywać ich zalety. Tematyka targów to także rozsądne zarządzanie energią odnawialną, innowacyjne sposoby jej wykorzystania w życiu codziennym z korzyścią dla indywidualnych biznesów, a także dystrybucja energii i przemyślana polityka energetyczna. Dyrektywy europejskie ze względu na ogromne zanieczyszczenie środowiska ekologicznego nakładają na Polskę pewne ograniczenia, co motywuje do zmiany myślenia o dotychczasowych sposobach pozyskiwania źródeł energii.

Wykorzystywanie OZE we własnym biznesie powoduje wiele korzyści. Prowadzi m.in. do niezależności energetycznej, która powinna być dla nas jednym z najważniejszych priorytetów ze względu na ograniczone surowce konwencjonalne i regulacje prawne Unii Europejskiej. Główną zaletą korzystania ze źródeł energii odnawialnej jest to, że możemy w realny sposób zaoszczędzić, co będzie dla nas odczuwalne i jednocześnie skupić się na tym, aby żyć w ekologicznym środowisku dokładnie tak, jak pragniemy. Decydując się na to, korzystamy z surowców niewyczerpalnych i darmowych. Nie musimy obawiać się rosnących cen energii ze źródeł konwencjonalnych ani uzależniać się od zakładów energetycznych. Z ekonomiczno-społecznego punktu widzenia takie rozwiązanie ma szereg zalet: sprzyja powstawaniu zielonych miejsc pracy, obniża stopę bezrobocia wśród lokalnej społeczności i wzmacnia gospodarkę.

Warto wziąć udział w wielu specjalistycznych konferencjach branżowych w ramach RENEXPO® Poland, ponieważ jest to ogromna szansa do zdobycia nowych klientów dla własnej firmy i zaprezentowania wielu interesujących tendencji z zakresu najnowszych badań, energetyki i nowoczesnych technologii.
Ponadto, pozyskując energię w ekologiczny sposób przyczyniamy się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń w powietrzu i ilości szkodliwych odpadów, co ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Korzystając z alternatywnych źródeł energii, unikamy przerw w dostawie prądu, wysokich cen za użytkowanie energii elektrycznej a także wspieramy wiejskie gospodarstwa

W poprzedniej edycji targów RENEXPO® Poland wzięło udział 110 wystawców, a liczba odwiedzających wynosiła prawie 4000 osób. Natomiast w konferencjach branżowych poświęconych wszechstronnym zagadnieniom branżowym wzięło udział 1118 osób. Uczestnictwo w 6. Edycji Targów to szansa na zaprezentowanie oferty własnej firmy, poszerzenie dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii oraz rozwiązanie wielu codziennych problemów.


Podczas tego szczególnego wydarzenia każdy uczestnik targów będzie mógł poznać branżowe know how i dowiedzieć się jak rozsądnie i z sukcesem inwestować w alternatywne źródła energii. W związku z tym warto wziąć udział w 6. Edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie jako sponsor lub wystawca z możliwością prezentacji swojej unikatowej oferty i dotarcia do szerokiej grupy odbiorców.

RENEXPO® Poland organizowane przez REECO Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w obszarze energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej w polskim kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna odsłona tego wydarzenia będzie się koncentrowała na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biomasie, biopaliwach, biogazie, energii wodnej, wiatrowej, a także pompach ciepła i budownictwie energooszczędnym.

 Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com


 

 


Organizator REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami: Reutlingen/Niemcy, Salzburg/Austria, Nowy Sad/Serbia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu.

 


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Miedzynarodowe-Targi-Energii-Odnawialnej-i-Efektywnosci-Energetycznej-w-Warszawie.html
 

125ml milk

DSC00552
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

znaleźć targach krajów fachowców kongresach, REECO. terminy Wszystkie biogazie, biopaliwach, wystawca sponsor związku możliwością prezentacji dotarcia unikatowej swojej energii. źródła mógł uczestnik każdy poznać dowiedzieć sukcesem rozsądnie się jak szerokiej odbiorców. RENEXPO® koncentrowała odsłona Tegoroczna głównych źródłach biomasie, fotowoltaice, kraju: targowych. imprez obszarze wydarzeń największych efektywności energetycznej kalendarzu polskim szczególnego zalet: fotowoltaikę ciepła, np. dlaczego biogazownię, zasady nauczy efektywnego podczas uczestników instalacje projektujących inżynierów wykorzystujące potencjał Każdy odnawialnej. wykorzystywać zalety. indywidualnych korzyścią codziennym biznesów, dystrybucja energetyczna. polityka przemyślana życiu wykorzystania zarządzanie rozsądne Tematyka energią odnawialną, sposoby innowacyjne gospodarstw właścicieli wszystkim, dedykowane spotkanie cenią niezależność OZE. Podczas przyszłość wierzą prestiżowe Poland. października dniach   W odbędzie edycja Centrum Warszawskim RENEXPO odbędą biznesowe. kontakty interesujące Inwestowanie bardzo przekonało przedsięwzięciem, opłacalnym pozyskać informacje spotkania konferencje się liczne kooperacyjne. propozycja najnowsze zgłębiać Dyrektywy europejskie darmowych. niewyczerpalnych surowców musimy obawiać uzależniać konwencjonalnych rosnących korzystamy Decydując skupić się jednocześnie odczuwalne ekologicznym środowisku pragniemy. dokładnie się od zakładów stopę obniża pracy, bezrobocia wśród wzmacnia społeczności lokalnej miejsc zielonych punktu ekonomiczno-społecznego energetycznych. widzenia szereg powstawaniu sprzyja zaoszczędzić, realny sposobach dotychczasowych myślenia pozyskiwania energii. Wykorzystywanie powoduje biznesie własnym zmiany motywuje środowiska zanieczyszczenie ogromne ekologicznego nakładają ograniczenia, Polskę korzyści. Prowadzi prawne regulacje konwencjonalne Europejskiej. Główną zaletą możemy korzystania surowce ograniczone która energetycznej, niezależności powinna być dla priorytetów jednym gospodarkę. Warto
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »