REKLAMA

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Niezbędnik na wyjazd z „futrzastym” członkiem rodziny

 

KiK podrozna butelka dla psa na wode pojemnosc 650 ml cena 1999Na zewnątrz coraz cieplej, wakacje za pasem, a to sprzyja planowaniu nie tylko dłuższych wyjazdów, ale i krótkich wypadów czy nawet całodziennych wyjść nad rzekę lub do parku. W zależności od destynacji naszej podróży lista niezbędnych przedmiotów jest dłuższa lub krótsza, zawiera mniej lub bardziej potrzebne elementy, ale czy aby na pewno pamiętamy o wszystkim i o wszystkich…?

Koc, a może wygodne buty, krem do opalania, piknikowe przysmaki, albo pojemny plecak –pakując się na wyjazd zabieramy to, co uważamy za przydatne, biorąc oczywiście pod uwagę cel naszej podróży. Ważne jednak, by pamiętać o wszystkich uczestnikach eskapady – zwłaszcza o tych, którzy głosu nie mają. Mowa oczywiście o zwierzętach, bez których nie wyobrażamy sobie żadnej podróży, o spacerach nie wspominając.

– Każdy właściciel czworonoga z czasem wypracowuje sobie swój własny niezbędnik, co najczęściej jest wynikiem (nie zawsze pozytywnych) doświadczeń. Ale i tak warto znać pewną bazę, o której warto pamiętać – podpowiada ekspert sieci sklepów KiK.

Kanapki, słodkie bułki ulubione batoniki, a może hot-dog ze stacji benzynowej – jedzenie jest jednym z podstawowych elementów naszego ekwipunku, a co z karmą dla naszego czworonożnego towarzysza? – Karmę oczywiście możemy kupić na miejscu, ale warto się upewnić, czy dostaniemy tam tą odpowiednią dla naszego pupila. Dlatego lepiej zabrać ze sobą zapas karmy, która jest sprawdzona i zaoszczędzi nam przykrych doświadczeń – podpowiada ekspert KiK. – W tym miejscu warto też pomyśleć o zabraniu co najmniej jednej miski. Może być to ta, z której nasz pupil korzysta na co dzień, ale dobrym rozwiązaniem jest też przeznaczenie jakiejś miski tylko na wyjazdy – może mieć inny kolor, kształt albo materiał wykonania – w wielu sklepach można znaleźć silikonowe, składane miski, które dodatkowo zaoszczędzą nam miejsca – mówi ekspert KiK.

Poza jedzeniem równie ważne, żeby nie powiedzieć ważniejsze jest też picie. Nie od dziś wiadomo, że należy odpowiednio nawadniać organizm, zwłaszcza podczas upałów. Nie zapominajmy, że tyczy się to także naszego pupila. – Mając czystą miskę możemy bez obaw napełnić ją wodą z miejskiego wodotrysku czy takiego na polu kempingowym, ale ciekawym rozwiązaniem są specjalne butelki turystyczne wielorazowego użytku – wodę mamy cały czas przy sobie, a nasz pies dzięki specjalnej konstrukcji nakrętki w każdej chwili może się z niej napić – podpowiada ekspert KiK.

Oprócz „zestawu turystycznego”, który przeznaczymy tylko na podróże, dobrze jest, aby pies miał coś „swojego” – ulubiona zabawka, kocyk, legowisko. Czyli wszystko to, co może pomóc lepiej zaaklimatyzować się zwierzakowi w nowych warunkach.

Chyba nie podlega wątpliwościom to, że zależy nam na tym, by podczas wyjazdu wszyscy byli szczęśliwi, mogli odpocząć i cieszyć się wycieczką. Dlatego nie ma co narażać się na niepotrzebne nieprzyjemności i… mandaty. Pomóc nam w tym mogą woreczki na odchody. Żeby zawsze mieć je przy sobie przydatna będzie smycz z doczepianym pojemniczkiem na woreczki. Niby drobiazg, a potrafi naprawdę uprościć życie!


 


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem około 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

KiK podrozna butelka dla psa na wode pojemnosc 650 ml cena 1999
obejmujący terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji Włoch. KiK oferuje bogaty asortyment, wysokiej około ofertę atrakcyjnej produkty markowe ceniących osób kieruje Swoją jakości domowe. tekstylia zabawki dodatki, biżuterię, odzież, 3 500 właścicielem cieszyć woreczki woreczki. pojemniczkiem doczepianym przydatna odchody. Pomóc potrafi mandaty. i… nieprzyjemności ważne, narażać wycieczką. drobiazg, naprawdę Obecnie Düsseldorfie. krajach. kolejnych działalność rozwijając rozrasta sukcesywnie otwarto uprościć szyldem Pierwszy europejskim. detalicznych wiodących życie!   KiK powiedzieć silikonowe, równie eskapady pojemny plecak –pakując zabieramy uważamy przydatne, biorąc uwagę podróży. Ważne jednak, wszystkich uczestnikach którzy piknikowe głosu mają. zwierzętach, których wyobrażamy żadnej podróży, spacerach wspominając. – Każdy właściciel czworonoga czasem przysmaki, opalania, swój rzekę   Na zewnątrz cieplej, wakacje pasem, sprzyja planowaniu dłuższych wyjazdów, krótkich wypadów całodziennych wyjść parku. wygodne zależności destynacji podróży niezbędnych przedmiotów dłuższa krótsza, zawiera bardziej potrzebne elementy, pamiętamy wszystkim wszystkich…? Koc, wypracowuje własny jedzeniem wyjazdy przykrych doświadczeń miejscu pomyśleć zabraniu najmniej jednej miski. korzysta dzień, dobrym przeznaczenie jakiejś kolor, sprawdzona kształt materiał wykonania sklepach znaleźć składane miski, które dodatkowo zaoszczędzą miejsca mówi KiK. Poza zaoszczędzi która niezbędnik, benzynowej najczęściej wynikiem pozytywnych) doświadczeń. pewną bazę, KiK. Kanapki, słodkie bułki ulubione batoniki, hot-dog stacji jedzenie karmy, jednym podstawowych elementów ekwipunku, karmą czworonożnego towarzysza? Karmę kupić miejscu, upewnić, dostaniemy odpowiednią zabrać cenie.
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »