REKLAMA

Wybierz Zieloną Energię razem z Celsium

 
Troska o środowisko naturalne to temat obok, którego nie da się dziś przejść bez emocji. Nasza planeta nie jest obojętna firmie Celsium, która dostarcza zielone, ekologiczne ciepło mieszkańcom m. in. Skarżyska-Kamiennej czy Starachowic oraz wdraża bezpieczne dla środowiska, innowacyjne rozwiązania, oszczędzając rocznie nawet 1500 ton węgla! Teraz, firma zachęca mieszkańców regionu do bycia eko i przekonuje, że warto wybrać zieloną energię – dla zdrowia i dla natury. Celsium zaprasza do wspólnej gry w zielone, edukując i zwracając uwagę na problem zanieczyszczenia powietrza i środowiska.

Wybierz zieloną energię
To jak będzie wygląda nasza planeta za 20 lat zależy od nas samych. Dlatego już teraz warto przyłączyć się do kampanii Celsium „Wybierz Zieloną Energię” i zastanowić się w jaki sposób można działać zgodnie z naturą. Firma Celsium udowadnia, że wystarczy chcieć. Od zeszłego roku Celsium bowiem dostarcza w pełni ekologiczne, zielone ciepło mieszkańcom Starachowic i okolicznym przedsiębiorstwom. Firma odzyskuje ciepło z procesów produkcyjnych dużej drukarni Walstead Central Europe (dawniej LSC Communications). To jedno z nielicznych tego typu rozwiązań w Polsce i w pełni przyjazny środowisku system ciepłowniczy. W ten sposób do odbiorców płynie oszczędne, bezpieczne i ekologiczne ciepło, które nie truje smogiem. - Chcemy udowodnić, że ekologia zaczyna się w domu każdego z nas i mamy na nią realny wpływ, dlatego warto wybrać zieloną energię. Troszczymy się o środowisko i chcemy pokazać mieszkańcom, że warto być eko. Głównym celem naszej kampanii jest zwiększenie świadomości mieszkańców na problem zanieczyszczenia powietrza i promocja wartości proekologicznych - mówi Grzegorz Reluga - Prezes Zarządu firmy Celsium Sp. z o.o.

Dołącz do Celsium i bądź eko!
W ostatnich dniach uwagę mieszkańców regionu zwróciły nietypowe billboardy oraz plakaty z tajemniczym hasłem „Wybierz”. Na ulicach pojawiły się Zielone EkoLudki, które częstowały mieszkańców soczystymi, zielonymi jabłkami. Z kolei na profilu Facebook firmy Celsium początkowo pojawił się intrygujący zielony prostokąt zapowiadający. Kilka dni później, wraz z akcją w terenie, na Facebooku ruszył konkurs, w którym mieszkańcy mieli za zadanie dokończenie hasła, które pojawiło się na nośnikach w całym mieście. Do wygrania były specjalne zestawy EkoSmakołyków lub EkoProduktów, a konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy chętnie dzielili się swoimi pomysłami na hasło. Kreatywność i determinacja dopisywała, a co najważniejsze – wszystkie hasła ogniskowały się wokół ekologii. Kilkoro uczestników trafiło. Od niedawna wszyscy już mogą zobaczyć pełne hasło, które brzmi „Wybierz Zieloną Energię” i przekonuje, że warto być eko i zadbać o środowisko naturalne. To jednak nie koniec – firma Celsium chce dalej zachęcać mieszkańców do ekologicznych działań oraz dzielenia się i korzystania z zielonej energii.

Starachowice NO SMOG
Celsium za bycie eko wyróżnia też innych. Budynki, które ogrzewane są czystym ciepłem (nie generującym smogu) z sieci Celsium, zostają odznaczone specjalnymi zielonymi tablicami NO SMOG. W ramach kampanii „Wybierz Zieloną Energię” 8 października odbyło się uroczyste wręczenie ekologicznego wyróżnienia dla Starachowickiego Centrum Kultury. To specjalna tablica NO SMOG, która informuje mieszkańców oraz gości o tym, że budynek SCK jest całkowicie wolny od trujących substancji i przyjazny środowisku. Celsium może nagradzać innych, bowiem firma otrzymała specjalne certyfikaty PreQurs, potwierdzającymi znaczne ograniczenie szkodliwych dla zdrowia substancji tworzących smog.

Ciepło Celsium się opłaca
Firma Celsium działa na rynku ciepłowniczym od kilkudziesięciu lat. Każdego dnia podejmuje działania mające na celu przyłączenie nowych odbiorców do systemu ciepłowniczego. Dostarcza ciepło do odbiorców indywidualnych oraz przemysłu i handlu w sposób, który umożliwia racjonalne jego użytkowanie. Prace związane z modernizacją i rozbudową systemu grzewczego służą temu, by kolejni odbiorcy mogli w pełni korzystać z przyjaznego środowisku systemu ciepłowniczego. Swoją działalnością obejmuje regiony na terenie województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego oraz podlaskiego. Spółka dostarcza konkurencyjne i przyjazne środowisku ciepło mieszkańcom Skarżyska Kamiennej, Starachowic, Grójca, Drzewicy i Sokółki.

 

 

 

 

Grupa Celsium to dwie firmy działające w branży energetycznej. Celsium jest producentem ciepła i prądu, działa w pięciu miastach w Polsce, także w Starachowicach. Ciepło wytwarzane jest w kotłowniach węglowych, gazowych i biomasowych o łącznej mocy ponad 200 MW. Roczna sprzedaż energii wynosi ponad 900.000 GJ. Długość sieci cieplnych wynosi 55 km. Odbiorcami ciepła są: Spółdzielnie i Wspólnoty mieszkaniowe, zakłady przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej. Firma dynamicznie rozwija się w kierunku ekologicznych technologii i czystego ciepła.

https://celsium.pl
http://facebook.com/cieplocelsium

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

mieszkaniowe, Wspólnoty Spółdzielnie Odbiorcami cieplnych energetycznej. działające Dostarcza związane odbiorcy wokół służą grzewczego i rozbudową modernizacją użytkowanie. z przyjaznego racjonalne umożliwia który w sposób, handlu przemysłu indywidualnych korzystać Swoją Sokółki.         Grupa Spółka Drzewicy Grójca, Starachowic, Kamiennej, Skarżyska przyjazne konkurencyjne podlaskiego. działalnością łódzkiego mazowieckiego, świętokrzyskiego, województwa terenie regiony obejmuje ekologii. EkoSmakołyków ogniskowały procesów Europe Central Walstead drukarni dużej produkcyjnych odzyskuje Communications). przedsiębiorstwom. okolicznym zielone ekologiczne, zeszłego chcieć. wystarczy (dawniej nielicznych naturą. udowodnić, dlatego wpływ, realny każdego zaczyna ekologia Chcemy rozwiązań smogiem. ciepło, oszczędne, płynie ciepłowniczy. system Polsce udowadnia, zgodnie Troszczymy Skarżyska-Kamiennej rocznie oszczędzając rozwiązania, innowacyjne środowiska, wdraża zielone, Teraz, firmie obojętna emocji. przejść którego naturalne   Troska węgla! zachęca działać zastanowić przyłączyć Dlatego samych. zależy wygląda energię To energię środowiska. Wybierz i zwracając edukując w zielone, wspólnej zaprasza natury. energię. o środowisko hasła którym nośnikach pojawiło hasła, dokończenie zadanie mieszkańcy konkurs, mieście. ruszył Facebooku terenie, akcją później, zapowiadający. prostokąt całym wygrania intrygujący swoimi wszystkie najważniejsze dopisywała, i determinacja Kreatywność hasło. pomysłami dzielili zestawy chętnie Uczestnicy zainteresowaniem. dużym cieszył konkurs EkoProduktów, zielony pojawił chcemy proekologicznych o.o. Dołącz Zarządu Prezes Reluga Grzegorz mówi wartości ostatnich promocja świadomości zwiększenie naszej Głównym mieszkańcom, pokazać bądź dniach początkowo Zielone Facebook profilu Z kolei jabłkami. soczystymi, częstowały EkoLudki, pojawiły zwróciły ulicach „Wybierz”. hasłem z tajemniczym plakaty billboardy nietypowe ciepła. https://celsium.pl http://facebook.com/cieplocelsium
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »