Przełomowa konferencja na temat przemysłu futrzarskiego w Polsce

Aktualności Rolnicze Kategoria: Ochrona zwierząt;

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (2)
 1. Najwyższy czas skończyć z okrucieństwem wobec zwierząt.Hańbą jest zaspakajanie fanaberii bezdusznych ludzi kosztem cierpienia bezbronnych istot.

  1. Dzień dobry a dlaczego nikt nie weźmie się za to aby na takich fermach był jak powinno być przy hodowli zwierząt tak jak przepisy mówią a nie odrazu najlepiej zamknąć kontrolę państwowe to jedna wielka bzdura i lipa w takich zakładach jak w każdym zakładzie niech żadni inspektorzy nie czarują że robią to co donicy należy przymykają oczy na wszystko karę jak nakładają to śmiechu warte prostym sposobem jest zamknąć takie zakłady w większości pracujący tam ludzie pochodzą ze wsi po pepegerowskich które państwo polskie też rozwaliło jak wiele innych zakładów nikt nie liczy się z ludźmi z niższej klasy jak to państwo nich mówi bo przedsiębiorca każdy sobie poradzi a ci wszyscy ludzie co na nich pracują ilu z nich znajdzie pracę w większości zakładów zatrudnieni są obcokrajowcy którzy będą pracować za niższe pieniądze tymi ludźmi nikt się nie przejmuje i niech te wszystkie złodzieje z rządu nie chwalą się tym co robią dla ludzi ci wszyscy ludzie na tego typu zakładach pracy pracuje na nich jest to brutalne ale ludzie większości pracujących tam cieszą się że chociaż tą pracę mają i mają co swoim dzieciom dać do jedzenia dlatego denerwują mnie wypowiedzi że trzeba pozamykać takie zakłady najpierw niech dadzą coś w zamian

   Zobacz również
   Ta strona korzysta z plików COOKIES.
   Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
   dowiedz się więcej »