REKLAMA

Reni Jusis, rozmowy o ekologii i strefa chilloutu. PreZero na Pol`and`Rock Festivalu!

 

 
Fot 1Pol`and`Rock Festival to nie tylko jeden z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych w Europie, ale też jeden z najbardziej proekologicznych. Dlatego nie mogło tam zabraknąć spółki PreZero – wiodącej w Europie firmy zajmującej się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska, która należy do Grupy Schwarz. Na stoisku firmy PreZero będzie czekało mnóstwo atrakcji. Wszystko w dniach 1 do 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą w Strefie PreZero Chill&Eko!

 
W tym roku PreZero łączy siły z Pol`and`Rock Festivalem, który od lat stawia na propagowanie proekologicznych zachowań wśród swoich uczestników. To jeden z największych i najbardziej popularnych festiwali w Europie. Podczas ubiegłorocznej edycji bawiło się na nim 700 tys. osób! To bardzo dużo potencjalnych zero waste`rów!
Festiwal zaprasza ich m.in. ma koncerty takich gwiazd jak Skunk Anansie, Prophets of Rage czy Decapitated i wielu oryginalnych młodych artystów. A do strefy PreZero Chill&Eko, organizatorzy zapraszają na chwilę odpoczynku i spotkania z wyjątkowymi artystami.


Marka PreZero będzie miała podczas Pol`and`Rock Festivalu jedyną w swoim rodzaju ambasadorkę. Swoją wiedzą, doświadczeniem i entuzjazmem wesprze nas Reni Jusis – piosenkarka i producenta, jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny klubowej, znana również ze swojego zaangażowania w sprawy ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jest członkinią międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF, autorką cyklu „Ekomama” w telewizji TVN i książki „Poradnik dla zielonych rodziców” napisanej wspólnie z Magdą Targosz. „Ekologiczne rodzicielstwo to w moim odczuciu powrót do korzeni i próba przeciwstawienia się wszechobecnej konsumpcji”– mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla serwisu Dzieci Są Ważne.


Z Reni będzie się można spotkać na naszym stoisku w czwartek (1 sierpnia, o godz. 18:00) oraz w piątek (2 sierpnia, o godz. 14:00). Artystka i aktywistka będzie rozmawiać z uczestnikami festiwalu o ochronie środowiska, recyklingu i zero waste. Opowie o swoich doświadczeniach związanych z działalnością proekologiczną i zgodnym z naturą stylem życia.
Zaproszenie PreZero przyjął także jeden z najbardziej znanych polskich artystów street artu Franek Mysza. Kolorowa ekipa Franka poprowadzi w piątek i sobotę w strefie PreZero warsztaty z eko graffiti i stworzy wielkoformatowe festiwalowe malowidła.


Strefa PreZero Chill&Eko to też m.in. leżaki i meble z palet, huśtawki, dzięki którym fani muzyki będą mogli poczuć się znów jak dzieci i butelkomat, przyjmujący butelki PET i aluminiowe puszki. Ci, którzy z niego skorzystają dostaną w zamian gadżety PreZero. Wszystko zgodnie z myśleniem dla czystego jutra.


Zapraszamy na Najpiękniejszy Festiwal Świata od 1 do 3 sierpnia do Kostrzyna nad Odrą!
Aby zjednoczyć wszystkich fanów eko, na fanpage’u PreZero Polska powstało wydarzenie: PreZero Chill&Eko na 25. Pol’and’Rock Festival - https://www.facebook.com/events/2175671252530919/. Na bieżąco będą tam zamieszczane relacje i zdjęcia z festiwalu! Będzie się działo!


Zachęcamy również do polubienia Fanpage’a @PreZero Polska (https://www.facebook.com/PreZeroPolska/), gdzie znajduje się wiele informacji z życia firmy i eko ciekawostek.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

125ml milk

Fot 1
naturą Kolorowa Franka poprowadzi konsumpcji”– sobotę strefie warsztaty graffiti stworzy wielkoformatowe stylem działalnością zgodnym serwisu 18:00) 14:00). Artystka spotkać aktywistka rozmawiać Ważne. Z Dzieci wywiadzie proekologiczną festiwalowe festiwalu ochronie mówiła recyklingu waste. Opowie doświadczeniach związanych naszym uczestnikami znów malowidła. Strefa zamieszczane Odrą! zjednoczyć wszystkich fanów fanpage’u powstało wydarzenie: Pol’and’Rock https://www.facebook.com/events/2175671252530919/. bieżąco relacje Świata zdjęcia festiwalu! Będzie działo! Zachęcamy polubienia Fanpage’a @PreZero (https://www.facebook.com/PreZeroPolska/), znajduje informacji życia Kostrzyna Festiwal leżaki butelki palet, huśtawki, dzięki którym muzyki poczuć przeciwstawienia dzieci butelkomat, przyjmujący aluminiowe Najpiękniejszy puszki. którzy skorzystają dostaną zamian gadżety PreZero. zgodnie myśleniem czystego jutra. Zapraszamy wszechobecnej zielonych próba Podczas Festivalem, który stawia propagowanie proekologicznych zachowań wśród uczestników. popularnych Europie. ubiegłorocznej Chill&Eko!   W edycji bawiło osób! bardzo potencjalnych waste`rów! Festiwal zaprasza koncerty takich gwiazd łączy Strefie Prophets Europie     Pol`and`Rock najpopularniejszych muzycznych Europie, proekologicznych. Dlatego mogło zabraknąć spółki wiodącej zajmującej Kostrzynie gospodarką odpadami usługami zakresie która należy Schwarz. czekało mnóstwo atrakcji. dniach Anansie, Decapitated korzeni „Ekomama” swojego zaangażowania sprawy środowiska ekologicznego członkinią międzynarodowej organizacji ekologicznej autorką telewizji polskiej książki „Poradnik rodziców” napisanej wspólnie Magdą Targosz. „Ekologiczne rodzicielstwo odczuciu powrót klubowej, postaci oryginalnych miała młodych artystów. strefy Chill&Eko, organizatorzy zapraszają chwilę odpoczynku spotkania wyjątkowymi artystami. Marka podczas najważniejszych Festivalu jedyną rodzaju ambasadorkę. Swoją wiedzą, doświadczeniem entuzjazmem wesprze piosenkarka producenta, ciekawostek.
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »