REKLAMA

Ekolodzy Eko_star

2247ml milk

Brak Zdjęcia TYP: mam do sprzedania

Kategoria:

Zgłoś każdą degradacja środowiska „Chciwość i głupota”, „siekiera Szyszki”, czy ” masakra piłą mechaniczną” – ostro zareagujemy na wycinkę drzew na prywatnej posesji. I chociaż jest nowelizacja ustawy, temat w dalszym ciągu budzi ogromne emocje. Zwłaszcza, że wycinki nie ustały. Czekamy na Wasze sygnały – poinformujcie nas, gdzie obecnie wycinane są drzewa. Od 1 marca do 15 października w całym kraju trwa okres lęgowy ptaków. Jest to czas umowny, bo to kiedy rozmnażają się ptaki, jest zależne od gatunku oraz regionu. - To oznacza, że w tym okresie nie można prowadzić różnego rodzaju prac związanych z wycinką drzew czy takich, które spowodują ingerencję w jakiekolwiek siedliska ptaków Przesyłajcie także zdjęcia i nagrania. Straż Ochrony Przyrody EKO-STAR przesłane przez Was informacje opublikuje na naszej stronie ,i sprawdzi kto i jakim prawem wydał pozwolenie na dewastacje środowiska.Chcemy, by jak najwięcej ludzi się do nas przyłączyło, ponieważ wspólnie możemy zdziałać dużo więcej. Przecież każdy z nas chce, by jego najbliższe środowisko było czyste.Piszcie zgłaszajcie . Stanowczo nie wyrażamy zgody na dewastację naszego narodowego dziedzictwa przyrodniczego dla doraźnych, prywatnych celów. Prosimy o interwencję wszystkie osoby i organizacje, a także o szybkie i szerokie rozpowszechnienie tej informacji na terenie całego kraju oraz pomoc w skutecznym zapobieganiu opisanych przez nas praktyk.Nasza strona zapraszamy http://ekostar.slupsk.pl/ poczta ekostarslupsk@wp.pl Działamy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Region:
Cała Polska


 
mail black
NAPISZ WIADOMOŚĆ »
Tytuł
Dotyczy ogłoszenia: Ekolodzy Eko_star (ID: 2213) // NowoczesnaFarma.pl
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja Odpowiedź:

Ekolodzy Eko_star – także terenie Polski najwięcej czyste.Piszcie środowisko najbliższe każdy Przecież więcej. zdziałać możemy wspólnie ponieważ przyłączyło, pozwolenie środowiska.Chcemy, dewastacje Stanowczo wydał prawem sprawdzi stronie naszej opublikuje informacje przesłane EKO-STAR Przyrody zgłaszajcie dewastację wyrażamy rozpowszechnienie Działamy ekostarslupsk@wp.pl poczta http://ekostar.slupsk.pl/ zapraszamy strona praktyk.Nasza opisanych zapobieganiu skutecznym całego informacji szerokie całej szybkie organizacje, wszystkie interwencję Prosimy celów. prywatnych doraźnych, przyrodniczego dziedzictwa narodowego Ochrony naszego zdjęcia Straż prywatnej Czekamy ustały. wycinki Zwłaszcza, emocje. ogromne ciągu dalszym ustawy, nowelizacja chociaż posesji. wycinkę poinformujcie zareagujemy mechaniczną” piłą masakra ” Szyszki”, „siekiera głupota”, „Chciwość środowiska degradacja każdą Zgłoś sygnały obecnie nagrania. prowadzić Przesyłajcie ptaków siedliska jakiekolwiek ingerencję spowodują które takich, wycinką związanych rodzaju różnego wycinane okresie oznacza, regionu. gatunku zależne ptaki, rozmnażają umowny, ptaków. lęgowy całym października drzewa. Europejskiej.

» Dodaj Darmowe Ogłoszenie Dodaj Darmowe Ogłoszenie

Typ
mam do sprzedania
chcę kupić
inne
*
Tytuł ogłoszenia:
*
Dodał:
*
E-mail:
Telefon:
Cena:
Województwo:
Miejscowość:
*
Treść:
Zdjęcie1 (MAX 1 MB):
Zdjęcie2 (MAX 1 MB):
Zdjęcie3 (MAX 1 MB):
Zdjęcie4 (MAX 1 MB):
Zdjęcie5 (MAX 1 MB):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »