REKLAMA

Sekrety ZwierzakówAdopciaki.pl partnerem premiery filmu Sekretne życie zwierzaków domowych

Trudno jest odgadnąć sekrety zwierzaków domowych, natomiast bardzo łatwo rozpoznać ich szczęście - kochający dom. Jednak nie każdy zwierzak go ma.  Adopciaki.pl. to psy i koty, które czekają na stałego opiekuna! Teraz, w 15 miastach Polski, Adopciaki.pl. są w akcji! Wspólnie z bohaterami filmu Sekretne życie zwierzaków domowych będą podróżować po Polsce i odkrywać swoje sekrety!

 Adociaki.pl to ogólnopolski program zwierzęcych adopcji, którego ideą przewodnią jest odpowiednie dopasowanie zwierzaka do człowieka i człowieka do zwierzaka. Psy i koty adoptowane są z domów tymczasowych, pracuje z nim behawiorysta, są pod opieką weterynarza i zwierzęcego dietetyka. 180 szczęściarzy znalazło już swoich stałych opiekunów! Ale w domach tymczasowych czeka jeszcze na swoje szczęście mnóstwo czworonogów. Poznajmy ich! Teraz jest okazja! Razem z bohaterami filmu Sekretne Życie Zwierzaków Domowych, Adopciaki.pl będą podróżować po Polsce. Spotkajmy się w 15 miastach! 

Adopciaki.pl będą obecne podczas wyjątkowych imprez rozrywkowo-edukacyjnych, związanych z premierą gorąco oczekiwanej komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”, na punkcie której za chwilę oszaleje cały świat! Imprezy mają także charakter charytatywny. Podczas wszystkich spotkań będą zbierane rzeczy i karma dla bezdomnych zwierzaków. Dzieci z całej Polski będą miały szansę poznać wszystkie tajemnice zwierzaków, z którymi obcują na co dzień. W programie mnóstwo  gier i zabaw.

Wolontariusze programu Adopciaki.pl odpowiedzą na wszystkie pytania na temat adopcji psa lub kota; odbędą się spotkania z behawiorystą zwierzęcym oraz specjalistą żywienia zwierząt. Do wygrania: adopciakowe vouchery do behawiorystów i weterynarzy, puzzle, bandanki i smakołyki dla zwierząt. Lokalne domy tymczasowe  oraz opiekunowie zwierząt pokażą zdjęcia i opowiedzą o psach i kotach, które czekają na swój szczęśliwy dom.
W czasie imprez odbędą się spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk, zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt. Najchętniej widziane: koce, artykuły higieniczne dla zwierząt, zabawki, smycze, miski). Dary zostaną przewiezione do schroniska specjalnie na tę okazję przygotowanym Van Dogiem. Przez cały czas imprezy  dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle Van Doga. W specjalnym namiocie dzieci i dorośli będą mogli porozmawiać z przedstawicielami schronisk na temat potrzeb i adopcji zwierzaków. Podczas wszystkich spotkań dzieci pod okiem specjalistów, umiejętnie łączących zabawę z edukacją i uwrażliwieniem na potrzeby zwierząt, poznają sekrety życia naszych zwierzęcych przyjaciół. Dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania. SEKRETY ZWIERZAKÓW odkryjemy w następujących miejscach:
14 sierpnia - Gdynia, Centrum Handlowe KLIF
20 sierpnia - Bydgoszcz, C.H. Focus Mall
21 sierpnia - Wrocław, Magnolia Park
27 sierpnia - Katowice, C.H. 3 Stawy
28 sierpnia - Kraków, Park Handlowy Zakopianka
3 września - Szczecin, C.H. Atrium Molo
4 września - Piła, C.H. Atrium Kasztanowa
10 września - Olsztyn, Aura Centrum Olsztyna
11 września - Toruń, C.H. Atrium Copernicus
17 września - Janki, Park Handlowy Janki
18 września - Łódź, C.H. Tulipan
24 września - Poznań, Galeria Handlowa Panorama
25 września - Leszno, Galeria Leszno
1 października - Kielce, Galeria Korona Kielce
2 października - Lublin, C.H. Atrium Felicity
 
Komedia animowana „ Sekretne życie zwierzaków domowych ” to murowany hit końca lata. Zwiastuny filmu podbiły serca widzów na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności w internecie. Film zabierze nas w samo serce Nowego Jorku, do wieżowca zamieszkiwanego przez setki ludzi i ich pupili. Jeżeli myśleliśmy dotąd, że podczas naszej nieobecności pieski, kotki, żółwiki, kanarki i inne zwierzaki nudzą się, czekając na nas, cóż, jesteśmy w błędzie. Zwierzaki prowadzą wtedy swoje nieprawdopodobne, pełen przygód sekretne życie...

Animowany film „Sekretne życie zwierzaków domowych” wejdzie do kin 23 września. Film w polskiej wersji językowej, w formatach 2D i 3D.O programie Adopciaki.pl www.adopciaki.pl
Adopciaki.pl to program zwierzęcej adopcji, który zapewnia pełne bezpieczeństwo zarówno zwierzęciu jak człowiekowi. Ideą przewodnią jest odpowiednie dopasowanie zwierzaka do człowieka i człowieka do zwierzaka. Psy i koty adoptowane są z domów tymczasowych, a nie bezpośrednio ze schroniska. Objęte są opieką weterynaryjną, zwierzęcego dietetyka i behawiorysty również po adopcji.Partnerami programu Adopciaki.pl są:

 
Organizator
Fundacja Viva!

Fundacja Viva! jest organizatorem programu Adopciaki.pl i odpowiada przede wszystkim za bezpieczeństwo procesu adopcyjnego: zgłasza do programu te zwierzęta, które są przygotowane do adopcji, koordynuje pracę domów tymczasowych i czuwa, aby cały proces był bezpieczny i przyjazny zarówno dla ludzi jaki i zwierząt.
Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.


Partner merytoryczny
COAPE Polska jest partnerem merytorycznym programu Adopciaki.pl odpowiada za przeszkolenie opiekunów tymczasowych w zakresie behawiorystyki zwierzęcej, aby umieli jak najlepiej przygotować powierzone im zwierzę do docelowej adopcji. Dodatkowo profesjonalni behawioryści zapewniają pomoc rodzinom adopcyjnym przy wyzwaniach, które mogą pojawić się podczas przystosowania się Adopciaka do warunków w nowym domu.COAPE Polska jest akredytowanym odziałem Centre of Applied Pet Ethology, największej na Wyspach Brytyjskich organizacji kształcącej behawiorystów zwierzęcych. Od 20 lat COAPE oferuje szeroką gamę kursów dla behawiorystów, trenerów, lekarzy weterynarii, profesjonalnych opiekunów zwierząt oraz właścicieli psów, kotów i koni.


Partner strategiczny

Purina zapewnia wsparcie finansowe programu Adopciaki.pl, szczególnie w zakresie opieki weterynaryjnej i żywieniowej zwierząt objętych programem. Eksperci Puriny dobierają karmę dostosowaną indywidualnie do potrzeb zwierzęcia, której zapas stanowi część pakietu na start Adopciaka. Od ponad 80 lat Purina wykorzystuje zgromadzoną wiedzę i doświadczenie ekspertów, aby dostarczać właścicielom psów i kotów najwyższej jakości karmę. Purina od zawsze była ambasadorem odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. Przeciwdziałanie bezdomności zwierząt i promowanie odpowiedzialnej adopcji jest wyrazem tej postawy, wynikającej z globalnych zobowiązań firmy i społecznej odpowiedzialności biznesu.

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

całej Dzieci rzeczy zbierane charytatywny. charakter także Imprezy oszaleje szansę chwilę punkcie domowych”, animowanej komedii oczekiwanej gorąco premierą związanych rozrywkowo-edukacyjnych, miały poznać obecne specjalistą tymczasowe  Lokalne smakołyki bandanki puzzle, weterynarzy, vouchery adopciakowe wygrania: żywienia zwierzęcym tajemnice behawiorystą pytania odpowiedzą Wolontariusze zabaw. mnóstwo  dzień. obcują którymi zwierzaków, wyjątkowych miastach!  pokażą każdy akcji! Adopciaki.pl. Polski, miastach Teraz, opiekuna! stałego  Adopciaki.pl. zwierzak Jednak Polsce kochający rozpoznać łatwo bardzo natomiast domowych, odgadnąć Trudno domowych premiery Wspólnie odkrywać Spotkajmy opiekunów! Polsce. Domowych, Zwierzaków Życie okazja! Poznajmy czworonogów. mnóstwo jeszcze domach stałych sekrety! swoich znalazło szczęściarzy dietetyka. weterynarza behawiorysta, pracuje którego ogólnopolski  Adociaki.pl opiekunowie opowiedzą internecie. Szczecin, Łódź, Janki, Copernicus Toruń, Olsztyna Olsztyn, Kasztanowa Piła, Molo Zakopianka Poznań, Kraków, Stawy Katowice, Park Magnolia Wrocław, Mall Bydgoszcz, KLIF Handlowe Tulipan Handlowa miejscach: ” oglądalności rekordy bijąc świecie, całym widzów podbiły Zwiastuny końca murowany „ Panorama animowana Komedia   Felicity Lublin, Kielce Korona Kielce, Leszno Leszno, Gdynia, następujących kotach, higieniczne przygotowanym okazję specjalnie schroniska przewiezione zostaną miski). smycze, zabawki, artykuły imprezy  widziane: Najchętniej darów zbiórka schronisk, lokalnych czasie dom. szczęśliwy swój Dogiem. mogły odkryjemy poznają ZWIERZAKÓW SEKRETY posiadania. wynikają obowiązkach, zwyczajach Dowiedzą przyjaciół. naszych życia potrzeby robić uwrażliwieniem edukacją zabawę łączących umiejętnie specjalistów, porozmawiać dorośli namiocie specjalnym biznesu.
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »