REKLAMA

Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014

Informujemy, że ukazał się „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014”. Jest to już siódma publikacja przygotowana przez Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych dotycząca rolnictwa ekologicznego.
W „Raporcie” znajdują się dane statystyczne w zakresie liczby producentów, powierzchni użytków rolnych i produkcji ekologicznej, a także informacje między innymi o: przepisach prawa (krajowych i Unii Europejskiej), systemie nadzoru, kontroli oraz certyfikacji w rolnictwie ekologicznym. Dane statystyczne zostały opracowane i przygotowane w skali kraju, jak i z podziałem na poszczególne województwa.

W przypadku wykorzystywania w całości lub fragmentów danych zawartych w „Raporcie ” należy podać informację o źródle pochodzenia: „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014”, GIJHARS, Warszawa 2015.

 

Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2013-----2014.html
 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

rolnictwa latach Polsce ekologicznego stanie – Raport Artykułów statystyczne Handlowej Jakości „Raport całości wykorzystywania fragmentów danych zawartych przypadku „Raporcie zostały ” podziałem poszczególne województwa. W przygotowane opracowane kraju, 2014”, uprzejmości dzięki Rolno-Spożywczych http://www.ijhar-s.gov.pl Informacja Portalu Rolniczego http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2013-----2014.html   NowoczesnaFarma.pl Żródło: 2015.   Źródło Inspekcja Warszawa informację podać źródle pochodzenia: GIJHARS, ekologicznym. należy (krajowych ekologicznego. dotycząca Spożywczych „Raporcie” znajdują liczby zakresie Inspektorat Główny ukazał Informujemy, 2014”. siódma przygotowana publikacja producentów, powierzchni Europejskiej), przepisach systemie nadzoru, certyfikacji kontroli innymi między rolnych użytków produkcji ekologicznej, informacje także rolnictwie
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »