REKLAMA

Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014

Informujemy, że ukazał się „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014”. Jest to już siódma publikacja przygotowana przez Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych dotycząca rolnictwa ekologicznego.
W „Raporcie” znajdują się dane statystyczne w zakresie liczby producentów, powierzchni użytków rolnych i produkcji ekologicznej, a także informacje między innymi o: przepisach prawa (krajowych i Unii Europejskiej), systemie nadzoru, kontroli oraz certyfikacji w rolnictwie ekologicznym. Dane statystyczne zostały opracowane i przygotowane w skali kraju, jak i z podziałem na poszczególne województwa.

W przypadku wykorzystywania w całości lub fragmentów danych zawartych w „Raporcie ” należy podać informację o źródle pochodzenia: „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2013 – 2014”, GIJHARS, Warszawa 2015.

 

Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2013-----2014.html
 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

rolnictwa ekologicznego Polsce latach stanie Raport – Artykułów „Raport statystyczne Handlowej Jakości danych zawartych fragmentów całości wykorzystywania poszczególne przypadku województwa. W ” podziałem kraju, przygotowane opracowane „Raporcie pochodzenia: należy podać informację źródle ekologicznym. 2014”, GIJHARS, Warszawa 2015.   Źródło Inspekcja Rolno-Spożywczych http://www.ijhar-s.gov.pl Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl Żródło: zostały (krajowych rolnictwie liczby Informujemy, ukazał 2014”. siódma publikacja przygotowana Główny Inspektorat Spożywczych dotycząca ekologicznego. „Raporcie” znajdują zakresie producentów, certyfikacji powierzchni użytków rolnych produkcji ekologicznej, także informacje między innymi przepisach Europejskiej), systemie nadzoru, kontroli http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2013-----2014.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »