REKLAMA

Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012

Informujemy, że ukazał się „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012”. Jest to już szósta publikacja przygotowana przez Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych dotycząca rolnictwa ekologicznego. W „Raporcie” znajdują się dane statystyczne w zakresie liczby producentów, powierzchni użytków rolnych i produkcji ekologicznej, a także informacje między innymi o: przepisach na rynku krajowym i Unii Europejskiej, systemie nadzoru, kontroli oraz certyfikacji w rolnictwie ekologicznym. Dane statystyczne zostały opracowane i przygotowane w skali kraju, jak i z podziałem na poszczególne województwa.

 

W przypadku wykorzystywania w całości lub fragmentach danych zawartych w „Raporcie o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012” należy podać informację o źródle pochodzenia: „Raport o stanie rolnictwa ekologicznego w Polsce w latach 2011 – 2012”, GIJHARS, Warszawa 2013.

Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl


Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2011-----2012.html
 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

rolnictwa ekologicznego Polsce latach stanie – Raport Artykułów „Raport statystyczne Handlowej Jakości danych zawartych fragmentach całości wykorzystywania poszczególne przypadku województwa.   W 2012” podziałem kraju, przygotowane opracowane „Raporcie pochodzenia: należy podać informację źródle ekologicznym. 2012”, GIJHARS, Warszawa 2013. Źródło Inspekcja Rolno-Spożywczych http://www.ijhar-s.gov.pl Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl Żródło: zostały krajowym rolnictwie liczby Informujemy, ukazał 2012”. szósta publikacja przygotowana Główny Inspektorat Spożywczych dotycząca ekologicznego. „Raporcie” znajdują zakresie producentów, certyfikacji powierzchni użytków rolnych produkcji ekologicznej, także informacje między innymi przepisach Europejskiej, systemie nadzoru, kontroli http://nowoczesnafarma.pl/Raport-o-stanie-rolnictwa-ekologicznego-w-Polsce-w-latach-2011-----2012.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »