REKLAMA

Komunikat Głównego Inspektora JHARS

Szanowni Państwo,
w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną informuję, że egzamin na inspektora rolnictwa ekologicznego zaplanowany na dzień 30.03.2020 r., nie odbędzie się.
Jednocześnie informuję, że egzamin odbędzie się w późniejszym terminie. Data egzaminu zostanie opublikowana w aktualnościach, na stronie internetowej https://ijhars.gov.pl/.

 

 Źródło
 Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 http://www.ijhar-s.gov.pl

Informacja dzięki uprzejmości Portalu Rolniczego NowoczesnaFarma.pl

Żródło: http://nowoczesnafarma.pl/Komunikat-Glownego-Inspektora-JHARS-5e6aa767f2434.html
 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach ekologicznych oraz przydatnych poradach możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Komunikat Inspektora Głównego informuję, odbędzie egzamin uprzejmości dzięki Rolno-Spożywczych  http://www.ijhar-s.gov.pl Informacja Portalu zostanie Artykułów Handlowej Jakości https://ijhars.gov.pl/.    Źródło  Inspekcja internetowej stronie Rolniczego aktualnościach, NowoczesnaFarma.pl Żródło: opublikowana późniejszym egzaminu terminie. się. Jednocześnie 30.03.2020 dzień zaplanowany ekologicznego rolnictwa inspektora epidemiologiczną sytuacją bieżącą związku Państwo, w Szanowni http://nowoczesnafarma.pl/Komunikat-Glownego-Inspektora-JHARS-5e6aa767f2434.html  
REKLAMA

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »